Next date: March 18-19thLINDY HOP
BEGINNERS WEEKEND

Learn the basics and start social dancing now

March 18-19th, 2023LINDY HOP
BEGINNERS WEEKEND

Visada norėjai išmėginti Lindy Hop’ą? Dabar tai gali padaryti per vieną savaitgalį!
KAS MOKO

Tarptautinį pripažinimą pelnę, ilgamečiai džiazo šokių ir muzikos mylėtojai bei puoselėtojai:

Elzė Višnevskytė ir Eglė Nemickaitė*

* arba kažkas iš What a Jazz komandos

KIEK KAINUOJA

Seminaro kaina yra €40 žmogui (už abi dienas).
Mokėjimo informaciją atsiųsime patvirtinus registraciją.

Daugiau apie What a Jazz šokių studijas kainas ir mokėjimus.

KADA VYKSTA

Seminaras vyksta savaitgalį, dvi dienas:

ŠEŠTADIENĮ:
13:00 – 15:30
SEKMADIENĮ:
13:00 – 15:30

Susiplanuoki laiką mums nuo ~12:45 iki ~15:45 – ateik į pamoką anksčiau, tarp pamokų bus pertraukėlė, po seminaro bus laiko klausimams/praktikai.

Savaitgalio seminaras “Lindy Hop Beginners Weekend” yra skirtas naujokams, norintiems išmokti Lindy Hop šokio pagrindus.
Per dvi dienas išmoksime šokti poroje, susipažinsime su pagrindiniais Lindy Hop’o žingsneliais ir ritmais bei svingo muzikos ir šokio istorija.
Seminaro dalyviai, norintys šokti ir po seminaro, galės prisijungti prie jau šokančių reguliarių grupių What a Jazz šokių studijoje ir, žinoma, šokti vakarėliuose!

Lindy Hop yra energingas ir laisvas porinis džiazo šokis, gimęs dar 1920-aisiais Harleme, Niujorke, juodaodžių bendruomenėje. Kiekvienas šokis tave privers šypsotis, mėgautis muzika bei džiaugtis akimirka. Per pamokas pirmiausia susipažinsi su šokio pagrindais, džiazo istorija, kultūra, muzika ir kaip šokti su skirtingais partneriais, o vėliau išmoksi improvizuoti, kiekvieną judesį padarant vis įdomesniu. Išmokus šokti Lindy Hop suprasi, kas yra porinis šokis, kaip vesti, klausyti ir bendradarbiauti, ir jau po pirmųjų pamokų galėsi šėlti per social vakarėlius.YPATINGA VIETA

Kviečiame į naujus mūsų namus vienoje unikaliausių Vilniaus miesto vietų, Lukiškių kalėjime 2.0 – atsinaujinančiame muzikos, modernaus meno, dizaino ir kultūros generatoriuje.
whatajazz-lukiskes

PATYRĘ MOKYTOJAI

Tarptautinį pripažinimą pelnę, nuolat keliaujantys, ilgamečiai džiazo šokių ir muzikos mylėtojai bei puoselėtojai.
whatajazz-mokytojai

TAVO DŽIAZAS

Pažadame, kad pasinersi į labai ypatingą šokių bendruomenę, su naujais draugais ir įspūdžiais, neįtikėtinais renginiais ir akimirkom – šok į džiazą!
whatajazz-lukiskes

Lindy Hop Beginners WeekendREGISTRACIJA


  REGISTRACIJA

  Įsitikinkite, kad vedate teisingą savo el. paštą ir užsiregistravus pasitikrinkite ne vien Inbox, bet ir Spam/Junk – užpildžius registracijos formą, turėtumėte gauti auto-pranešimą.

  Jei registruojatės į Lindy Hop pamokas ir turite porą:

  • nurodykite poros vardą pavardę komentaruose;
  • Jūsų partneris/-ė turi irgi būtinai užsiregistruoti;
  • sulaukite mūsų papildomo laiško su bendra informacija apie pamokas, mokėjimus ir bendrą tvarką – tai turėtume padaryti likus maždaug savaitei iki pamokų pradžios arba kelių dienų bėgyje po Jūsų registracijos.

  Jei registruojatės į Lindy Hop pamokas be partnerio/-ės:

  • paraginkite savo pažįstamą užsiregistruoti kartu;
  • sulaukite, kol surasime Jums porą – apie tai pranešime atskiru laišku arba skambučiu;
  • jei visgi taip nutiktų, kad negalėtume Jūsų priimti be poros, bet vistiek norite šokti – pagalvokite apie Solo Jazz pamokas.

  Jei registruojatės į Solo Jazz pamokas:

  • sulaukite mūsų laiško su bendra informacija apie pamokas, mokėjimus ir bendrą tvarką;
  • nusiteikite ateiti jau beveik iškart po registracijos 😉

  Kilus klausimams rašykite mums welcome@whatajazz.lt

  KAINOS IR MOKĖJIMAI

  Pirmų nemokamų pamokų nėra. Už pamokas reikia susimokėti prieš ateinant į pirmą pamoką ir prieš kiekvieną naują mėnesį ar kursą – tai galite padaryti iš anksto mūsų svetainėje, banko pavedimu arba atėję anksčiau prieš pamoką banko kortele studijoje.

  Vienos pamokos kaina yra €12, mokant už mėnesį – €40. Skaičiuojant mėnesinį mokestį laikoma, kad mėnuo turi keturias savaites arba 4 pamokas einamajame mėnesyje – t.y. susimokėję už grupės mėnesio pamokas, turite keturias pamokas būtent tą mėnesį, o ne kada norite. Susimokėjus už mėnesio pamokas ir kažkiek jų praleidus visuomet galima ateiti atidirbti su kita panašaus lygio Lindy Hop arba Solo Jazz grupe per tą patį einamąjį mėnesį. Tokiu atveju visuomet įspėkite ir pasitarkite su savo mokytojais iš anksto.

  Lankant dvi ir daugiau grupių taikomos nuolaidos. Daugiau apie kainas ir mokėjimų tvarką skaitykite čia.

  ŠOKIO ROLĖ

  Lindy Hop yra porinis šokis, kuriame viena(s) – “veda” (leader), o kita(s) – “seka” (follower). Kas kokią rolę pasirenka, nėra skirtumo – ir vesti, ir sekti gali vienodai tiek vyrai, tiek moterys. Pradedant lankyti pamokas reikia išsirinkti vieną rolę, kuria pagrinde šoksite visą laiką, nors bus ir pamokų, kai rolėmis keisimės.

  PARTNERIAI/POROS

  Pamokų metu keičiamės partneriais. Net jei atėjote su pora – visi šoka su visais.*
  Partneriais keičiamės, nes džiazo šokiai yra socialiniai ir improvizaciniai, šokant su kitais sklandžiau vyksta mokymosi procesas. Taip pat, keičiantis partneriais poros išvengia konfliktų tarpusavyje.

  Jei registruojatės be poros, automatiškai pakliūnate į laukiančiųjų sąrašą iki tol, kol rasime Jums porą arba kol Jūs susirasite porą. Jei visgi taip nutiktų, kad negalėtume Jūsų priimti be poros, bet vistiek norite šokti – pagalvokite apie Solo Jazz pamokas.

  * Covid-19 apribojimų metu Jūs patys sprendžiate, ar keičiatės poromis pamokoje.

  AVALYNĖ

  Būtina, kad atėję į pamoką persiautumėte lauko avalynę. Taip pat ir atėję į social šokius, jeigu jie vyksta studijoje.

  Patogi avalynė – laisvalaikio batai, kedai arba batai odiniu padu. Visuomet rekomenduojame avalynę slidesniu padu – ne per daug, bet kad nebūtų per didelės apkrovos keliams ir čiurnoms nuo visai neslystančių ar net limpančių batų.

  Po pamokų visuomet galite pasiklausti mokytojų, ką jie dėvi šokiams ir ką rekomenduoja (pvz. Swingin’ Shoes).

  APRANGA

  Svarbu, kad būtų patogu ir drabužiai per daug nevaržytų, bet – šokių aikštelė nėra sporto salė (ypač vakarėlių metu), vienos pamokos būna intensyvesnės nei kitos ir “patogu” turėtų būti ir aplinkiniams, šalia kurių šoksite. Gera mintis turėti papildomus marškinėlius persirengti po pamokos ar ypač per vakarėlius.

  NORIU IŠBANDYTI

  Pirmų nemokamų pamokų What a Jazz šokių studijoje nėra, tačiau nemokamai ir geriausia išbandyti šokti Lindy Hop’ą yra social šokių vakarėlių metu.
  Ketvirtadienių vakarais šokame “Kitam krante” vasarą, o orams atvėsus – Lukiškių kalėjime 2.0 arba What a Jazz studijoje. Dažnai prieš social šokius arba per didesnius mūsų renginius* vyksta ir pažintinės nemokamos Lindy Hop arba Solo Jazz pamokos (sekite mūsų renginius ir naujienas).

  * susimokėti už įėjimą į renginius vistiek reikia

  NORIU PRISIJUNGTI

  Naujokų grupes renkame kas maždaug pusantro ar du mėnesius. Prasidėjus naujokų grupei, į ją galite dar prisijungti mėnesio bėgyje po pirmos pamokos. Svarbu turėkite noro ir ambicijų, o mūsų mokytojai tikrai padės įsivažiuoti, prisivyti ir gerai jaustis.

  Į aukštesnio lygio pamokas ir į naujokų pamokas, jau vykstančias ilgiau nei mėnesį, yra galimybė prisijungti pasiėmus atitinkamai suderintą skaičių privačių pamokų.

  Jei nerandate ar nesate tikri, į kurią grupę reikėtų prisijungti, rašykite mums welcome@whatajazz.lt

  PAMOKŲ METU

  Į pamokas ateikite 10-15min anksčiau, kad ramiai susiruoštumėte – persirengtumėte, apšiltumėte, susipažintumėte, pabendrautumėte ir nusiteiktumėte geram laikui.
  Per pamokas klausykite mokytojų instrukcijų ir turėdami klausimų visada klauskite. Neaiškinkite kitiems šokėjams, kaip jiems ką reikia daryti, palikite šį darbą mokytojams.
  Po pamokos skirkite laiko atvėsti, tačiau laiku užleiskite vietą naujai ateinantiems.

  PRALEISTA PAMOKA

  Susimokėjus už mėnesio pamokas ir kažkiek jų praleidus visuomet galima ateiti atidirbti su kita panašaus lygio ar Solo grupe per einamąjį mėnesį. Tokiu atveju visuomet pasitarkite su savo mokytojais.

  Mokestis už pamokas yra perkeliamas/grąžinamas tik jeigu:

  1. pamoką praleidote dėl ligos, kuri trunka ilgiau nei 14 kalendorinių dienų, ir apie tai buvote pranešę mums;
  2. pamoka neįvyko dėl What a Jazz studijos kaltės.

  COVID-19

  Mūsų veikla yra labai jautri pandemijos ir karantino padariniams, tad prašome įsivertinti savo galimybes šokti ir būti artimai tarp kitų žmonių. Saugokite ne vien savo, bet ir kitų sveikatą.

  Jūs patys sprendžiate, ar keičiatės poromis pamokoje – jei nesikeičiate, aiškus sprendimas turi išlikti visos pamokos metu.

  Jei taip nutiktų, kad negalite dalyvauti pamokoje dėl Covid-19, praneškite apie tai mokytojams arba welcome@whatajazz.lt
  Jei taip nutiktų, kad dėl Covid-19 ar panašių priežasčių šokių pamokos neįvyktų, jos nusikels į vėliau suderintą laiką.

  TAISYKLĖS

  Dalyvaudami What a Jazz organizuojamose pamokose ir renginiuose esate susipažinę ir sutinkate su mūsų taisyklėmis, sąlygomis bei saugios erdvės gairėmis.

  SUSIPAŽINK SU DŽIAZO ŠOKIAIS

  SUSIPAŽINK SU DŽIAZO ŠOKIAIS

  Rekvizitai

  VšĮ „Svingo rojus“
  Įmonės kodas: 304570513
  Prekybos g. 5-1, LT-35105, Panevėžys
  IBAN: LT77 7044 0600 0816 8634