D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai
REGISTRACIJA

Įsitikinkite, kad vedate teisingą savo el. paštą ir užsiregistravus pasitikrinkite ne vien Inbox, bet ir Spam/Junk – užpildžius registracijos formą, gausite auto-pranešimą apie tolimesnius žingsnius.

Jei registruojatės su partneriu/-e, nurodykite tai komentaruose, tačiau Jūsų partneris/-ė turi irgi būtinai užsiregistruoti.

Šokėjų kiekis pamokose yra ribotas, tad net užsiregistravus Jūsų vietą patvirtinsime tik kai:

  • turite šokių porą, o jei registravotės be poros – tik kai rasime Jums porą (apie tai pranešime el. paštu savaitės bėgyje);
  • susimokėsite už lankytinas pamokas iš anksto (mokėjimo informaciją atsiųsime el. paštu);
  • gausite galutinį patvirtinimą iš mūsų el. paštu savaitgalį prieš prasidedant pamokoms.

Kilus klausimams rašykite mums welcome@whatajazz.lt

MOKĖJIMAS

Mokestis už pamokas renkamas už einamąjį mėnesį iki 10-os dienos. Skaičiuojant mėnesinį mokestį, laikoma, kad mėnuo turi keturias savaites arba 4 pamokas per mėnesį.

Susimokėjus už mėnesio pamokas ir kažkiek jų praleidus visuomet galima ateiti atidirbti su kita panašaus lygio ar solo grupe per einamąjį mėnesį. Tokiu atveju visuomet pasitarkite su savo mokytojais.

Mokestis už pamokas yra perkeliamas/grąžinamas tik jeigu:

1. pamoką praleidote dėl ligos, kuri trunka ilgiau nei 14 kalendorinių dienų, ir apie tai buvote pranešę mums;
2. pamoka neįvyko dėl What a Jazz studijos kaltės.

Mokėjimą galite atlikti mūsų puslapyje, banko pavedimu arba banko kortele pas mus studijoje. Daugiau apie tai – mokėjimų puslapyje.

Pirmų nemokamų pamokų nėra.

COVID-19

Mūsų veikla yra labai jautri pandemijos ir karantino padariniams, tad prašome įsivertinti savo galimybes šokti ir būti artimai tarp kitų žmonių. Saugokite ne vien savo, bet ir kitų sveikatą.

Jūs patys sprendžiate, ar keičiatės poromis pamokoje – jei nesikeičiate, aiškus sprendimas turi išlikti visos pamokos metu.

IŠBANDYTI

Nemokamai išbandyti šokti Lindy Hop’ą galima vasarą “Kitam krante” ketvirtadieniais vyktančiuose social šokiuose ir dažnai prieš juos vykstančiose pažintinėse pamokose. Sezono metu – prieš social vakarėlius penktadieniais arba per didesnius mūsų renginius.*

* susimokėti už įėjimą į renginius vistiek reikia

NORIU PRISIJUNGTI

Į naujokų grupę galite prisijungti mėnesio bėgyje nuo grupės pirmos pamokos. Svarbu turėkite noro ir ambicijų, o mūsų mokytojai tikrai padės įsivažiuoti, prisivyti ir gerai jaustis.

Į aukštesnio lygio pamokas ir į naujokų pamokas, jau vykstančias ilgiau nei mėnesį, yra galimybė prisijungti pasiėmus atitinkamai suderintą skaičių privačių pamokų.

Jei nerandate ar nesate tikri, į kurią grupę reikėtų prisijungti, rašykite mums welcome@whatajazz.lt

ŠOKIO ROLĖ

Lindy Hop yra porinis šokis, kuriame viena(s) – “veda” (leader), o kita(s) – “seka” (follower). Kas kokią rolę pasirenka, nėra skirtumo – ir vesti, ir sekti gali vienodai tiek vyrai, tiek moterys. Pradedant lankyti pamokas reikia išsirinkti vieną rolę, kuria pagrinde šoksite visą laiką, nors bus ir pamokų, kai rolėmis keisimės.

PARTNERIAI

Pamokų metu keičiamės partneriais. Net jei atėjote su pora – visi šoka su visais.*
Partneriais keičiamės, nes džiazo šokiai yra socialiniai, šokant su kitais sklandžiau vyksta mokymosi procesas. Taip pat, keičiantis partneriais poros išvengia konfliktų tarpusavyje.

Jei registruojatės be poros, automatiškai pakliūnate į laukiančiųjų sąrašą iki tol, kol rasime Jums porą. Jei mes Jums poros nesurasime, raginame ieškoti patiems.

* Covid-19 apribojimų metu Jūs patys sprendžiate, ar keičiatės poromis pamokoje.

AVALYNĖ

Svarbu, kad atėję į pamoką ar social šokius persiautumėte lauko avalynę.

Patogi avalynė – laisvalaikio batai, kedai arba batai odiniu padu. Visuomet rekomenduojame avalynę slidesniu padu – ne per daug, bet kad nebūtų per didelės apkrovos keliams ir čiurnoms nuo visai neslystančių ar net limpančių batų.

Po pamokų visuomet galite išsiklausinėti mokytojų, ką jie dėvi šokiams ir ką rekomenduoja konkrečiai.

APRANGA

Svarbu, kad būtų patogu ir drabužiai per daug nevaržytų, bet – šokių aikštelė nėra sporto salė (ypač vakarėlių metu), vienos pamokos būna intensyvesnės nei kitos ir “patogu” turėtų būti ir aplinkiniams, šalia kurių šoksite. Gera mintis turėti papildomą rūbą persirengti po pamokos ar ypač per vakarėlius.

PAMOKOS

Į pamokas ateikite 10-15min anksčiau, kad ramiai susiruoštumėte – persirengtumėte, apšiltumėte, susipažintumėte, pabendrautumėte ir nusiteiktumėte geram laikui.
Per pamokas klausykite mokytojų instrukcijų ir turėdami klausimų visada klauskite. Neaiškinkite kitiems šokėjams, kaip jiems ką reikia daryti, palikite šį darbą mokytojams.
Po pamokos skirkite laiko atvėsti, tačiau laiku užleiskite vietą naujai ateinantiems.

PRALEISTA/NEĮVYKUSI PAMOKA

Susimokėjus už mėnesio pamokas ir kažkiek jų praleidus visuomet galima ateiti atidirbti su kita panašaus lygio ar solo grupe per einamąjį mėnesį. Tokiu atveju visuomet pasitarkite su savo mokytojais.

Mokestis už pamokas yra perkeliamas/grąžinamas tik jeigu:

1. pamoką praleidote dėl ligos, kuri trunka ilgiau nei 14 kalendorinių dienų, ir apie tai buvote pranešę mums;
2. pamoka neįvyko dėl What a Jazz studijos kaltės.

TAISYKLĖS

Dalyvaudami What a Jazz organizuojamose pamokose ir renginiuose esate susipažinę ir sutinkate su mūsų sąlygomis, taisyklėmis bei saugios erdvės gairėmis.

Rekvizitai

VšĮ „Svingo rojus“
Įmonės kodas: 304570513
Prekybos g. 5-1, LT-35105, Panevėžys
IBAN: LT77 7044 0600 0816 8634