1. Kaip užsiregistruoti

Registracija į What a Jazz šokių pamokas vyksta šioje svetainėje ir prieš ateinant turi būti patvirtinta mūsų laišku.

Įsitikinkite, kad vedate teisingą el. paštą ir užsiregistravus pasitikrinkite ne vien Inbox, bet ir Spam/Junk foldžerius.

Prieš pradedant kelionę su mumis, būtina susipažinti ne vien su DUK, bet ir su What a Jazz taisyklėmis bei saugios erdvės gairėmis – jas rasi čia.

2. Ar reikia poros?

Poros reikia šokant porinius svingo šokius kaip Lindy Hop, Collegiate Shag, Balboa. Stengiamės subalansuoti grupę, kad visi šoktų maždaug tiek pat. Jei registruojatės be poros, automatiškai pakliūnate į laukiančiųjų sąrašą iki tol, kol rasime Jums porą arba kol Jūs susirasite porą savo draugų, bendradarbių ir pažįstamų tarpe. Jei visgi taip nutiktų, kad negalėtume Jūsų priimti be poros, bet vistiek norite šokti – apsvarstykite šokti kitą rolę arba pagalvokite apie Solo Jazz pamokas.

3. Kokią šokio rolę pasirinkti?

Svingo šokiai (Lindy Hop, Collegiate Shag, Balboa) yra poriniai šokiai, kuriame viena(s) – “veda” (leader), o kita(s) – “seka” (follower). Kas kokią rolę pasirenka, nėra skirtumo – ir vesti, ir sekti gali vienodai tiek vyrai, tiek moterys. Pradedant lankyti pamokas reikia išsirinkti vieną rolę, kuria pagrinde šoksite visą laiką, nors bus ir pamokų, kai rolėmis keisimės.

Jei noras šokti svarbesnis nei rolės vaidmuo, neturėdami poros registruokitės kitai/abejoms rolėms. 

4. Turiu porą, kas toliau?

Registruodamiesi nurodykite poros vardą pavardę komentaruose ir paskatinkite savo partner* irgi užsiregistruoti – visiems tik geriau, kai informacija iš mūsų pusės pasiekia visus.

Pamokų metu keičiamės partneriais. Net jei atėjote su pora – visi šoka su visais.
Partneriais keičiamės, nes svingo šokiai yra socialiniai ir improvizaciniai, šokant su kitais sklandžiau vyksta mokymosi procesas. Taip pat, keičiantis partneriais poros išvengia konfliktų tarpusavyje.

5. Kokia kaina ir kaip ten dėl mokėjimų?

Pamokų kaina žmogui – €40 už einamąjį mėnesį arba €12 už vieną pamoką. Lankant dvi ir daugiau grupių taikomos nuolaidos. Susimokėti už pamokas galima tik gavus registracijos patvirtinimą ir tai galima padaryti iš anksto mūsų svetainėje arba atėjus į studiją prieš pamoką.

6. Galvoju, kad apsimoka imti mėnesinį abonementą, ką turiu žinoti?

Mėnesinis abonementas ne vien kainuoja pigiau nei mokėti už kiekvieną atskirą pamoką, bet dar ir suteikia nuolaidų lankant dvi arba daugiau šokių grupių.

Mėnesinis mokestis už pamokas renkamas už einamąjį mėnesį iki 10-os dienos.

Skaičiuojant mėnesinį mokestį laikoma, kad mėnuo turi keturias savaites arba 4 pamokas einamajame mėnesyje – t.y. susimokėję už grupės mėnesio pamokas, turite keturias pamokas būtent tą mėnesį, o ne kada norite.

7. Praleidau pamoką, ką daryti?

Susimokėjus už mėnesio pamokas ir kažkiek jų praleidus visuomet galima ateiti atidirbti su kita panašaus lygio grupe per tą patį einamąjį mėnesį. Tokiu atveju visuomet įspėkite ir pasitarkite su savo mokytojais iš anksto.

Mokestis už pamokas yra perkeliamas/grąžinamas tik jeigu:
1. pamoką praleidote dėl ligos, kuri trunka ilgiau nei 14 kalendorinių dienų, ir apie tai buvote pranešę mums;
2. pamoka neįvyko dėl What a Jazz studijos kaltės.

8. Ar galiu tik išbandyti?

Pirmų nemokamų pamokų What a Jazz šokių studijoje nėra, tačiau nemokamai ir geriausia išbandyti šokti Lindy Hop’ą yra social šokių vakarėlių metu.
Ketvirtadienių vakarais šokame “Kitam krante” vasarą, o orams atvėsus – Lukiškių kalėjime 2.0 arba What a Jazz studijoje. Dažnai prieš social šokius arba per didesnius mūsų renginius* vyksta ir pažintinės nemokamos pamokos (sekite mūsų renginius ir naujienas).

susimokėti už įėjimą į renginius vistiek reikia

9. Ar galiu prisijungti į jau vykstančias grupes?

Prasidėjus naujokų grupei, į ją galite dar prisijungti mėnesio bėgyje po pirmos pamokos. Svarbu turėkite noro ir ambicijų, o mūsų mokytojai tikrai padės įsivažiuoti, prisivyti ir gerai jaustis.

Į aukštesnio lygio pamokas ir į naujokų pamokas, jau vykstančias ilgiau nei mėnesį, yra galimybė prisijungti pasikonsultavus su mumis arba/ir pasiėmus atitinkamai suderintą skaičių privačių pamokų.

Jei nerandate ar nesate tikri, į kurią grupę reikėtų prisijungti, savo situaciją aprašykite mums welcome@whatajazz.lt

10. Ką rengtis??

Svarbu, kad būtų patogu ir drabužiai per daug nevaržytų, bet 1) šokių aikštelė nėra sporto salė (ypač vakarėlių metu), 2) vienos pamokos būna fiziškai intensyvesnės nei kitos ir 3) “patogu” turėtų būti ir aplinkiniams, šalia kurių ir su kuriais šoksite. Gera mintis turėti papildomus marškinėlius persirengti po pamokos ar ypač per vakarėlius.

11. O kokie batai??

Būtina, kad atėję į pamoką persiautumėte lauko avalynę. Taip pat ir atėję į social šokius, jeigu jie vyksta studijoje.

Patogi avalynė – laisvalaikio batai, kedai arba batai odiniu padu. Visuomet rekomenduojame avalynę slidesniu padu – ne per daug, bet kad nebūtų per didelės apkrovos keliams ir čiurnoms nuo visai neslystančių ar net limpančių batų.

Po pamokų visuomet galite pasiklausti mokytojų, ką jie dėvi šokiams ir ką rekomenduoja (pvz. Swingin’ Shoes).

12. Ką daryti pamokų metu?

Į pamokas ateikite bent 10-15min anksčiau, kad ramiai susiruoštumėte – persirengtumėte, apšiltumėte, susipažintumėte, pabendrautumėte ir nusiteiktumėte geram laikui.
Per pamokas klausykite mokytojų instrukcijų ir turėdami klausimų visada klauskite. Neaiškinkite kitiems šokėjams, kaip jiems ką reikia daryti, palikite šį darbą mokytojams.
Po pamokos skirkite laiko atvėsti, tačiau laiku užleiskite vietą naujai ateinantiems.

13. Pandemijos padariniai

Mūsų veikla yra labai jautri pandemijos ir karantino padariniams, tad prašome įsivertinti savo galimybes šokti ir būti artimai tarp kitų žmonių. Saugokite ne vien savo, bet ir kitų sveikatą.

Jūs patys sprendžiate, ar keičiatės poromis pamokoje – jei nesikeičiate, aiškus sprendimas turi išlikti visos pamokos metu.

Jei taip nutiktų, kad negalite dalyvauti pamokoje dėl Covid-19, praneškite apie tai mokytojams arba welcome@whatajazz.lt
Jei taip nutiktų, kad dėl Covid-19 ar panašių priežasčių šokių pamokos neįvyktų, jos nusikels į vėliau suderintą laiką.

Jei neradai atsakymo

Parašyk mums

Jei tik yra kažkas, į ką galėtume dar atsakyti ir taip pagelbėti apsispręsti ateiti į pamoką, drąsiai rašyki