Renginiai kraunami
02
vasario

Lindy Hop Classic Couples X – LHCC X

2019-02-02 @ 19:00 - 03:00
Strazdelio g. 1
Vilnius, Lietuva
  • Šis renginys jau įvyko.

APIE

Lindy Hop Classic Couples yra konkursas, kuriame šokėjų pora pagal savo išsirinktą svingo dainą pademonstruoja savo Lindy Hop’o rutiną/pasirodymą. Konkurso metu teisėjai vertina ir išrenka nugalėtojus, o susirinkę žiūrovai turi galimybę išrinkti savo favoritus – publikos simpatiją. Nugalėtojai laimi trofėjus, o publikos simpatijų pora laimi ir garbę pasirodyti dar kartą. Visų dalyvių pasirodymai yra filmuojami ir bus skelbiami bei reklamuojami What a Jazz šokių studijos Facebook, Instagram ir Youtube paskyrose.

Viso LHCC vakaro metu vyksta social šokiai su gyva The Schwings Band ir migloko muzika bei DJ Lordu Arnu.

PRELIMINARUS TVARKARAŠTIS
19.00 Durys ir šokiai
21.15 Renginio pradžia
22.30 The Schwings Band
23.15 Apdovanojimai
00.00 The Schwings Band
03.00 Pabaiga
VIETA: Tamsta Club, A.Strazdelio g. 1, Vilnius
BILIETAI: €15 prie durų

STALIUKAI: Tamsta klubas priima svečių staliukų rezervacijas tik klubo balkone, kurių kiekis yra labai ribotas. I – V 10:00 – 19:00 telefonais: (8-5) 2124498, +370 611 56496, +370 698 36121 arba el. paštu: club@tamsta.com

THE SCHWINGS BAND

The Schwings Band yra Remio Rančio vedama grupė, besiorientuojanti į džiazo šokių muziką iš 1940-ųjų svingo eros. Prasidėjusi kaip gypsy ir braziliško džiazo trio, grupė išaugo į solidų svingo ansamblį, kuris ne vien groja standartus, bet ryškiausiai sužiba juos peraranžuodamas ir sukurdamas savo originalias kompozicijas. Ilgametis bendradarbiavimas su Vilniaus svingo šokėjais užaugino grupę ir pačią šokėjų bendruomenę, padėjo grupei išvystyti originalų ir autentišką skambesį bei nuoširdų bendravimą su publika. Plačiajai visuomenei The Schwings turbūt geriausiai žinomi kartu su žaviąja migloko, kurios atlikti “Is This Love” ir “Blame It On The Boogie” koveriai su grupe jau yra tapę legendiniais.

JŪSŲ LAUKIA 3 DIVIZIONAI

OPEN

OPEN divizionas yra skirtas visiems šokantiems iki 5 metų.

ADVANCED

ADVANCED divizionas yra skirtas visiems šokantiems 5 metus arba daugiau, laimėjusiems LHCC konkurso prizinę vietą anksčiau ir vedantiems svingo šokių pamokas.

ALL STAR

ALL STAR divizione kviečiame dalyvauti visus LHCC konkursų nugalėtojus. Galite dalyvauti tiek su savo senu pasirodymu, tiek sukurti naują.

TAISYKLĖS

Dalyviai, t.y. šokėjų pora, kurią sudaro 2 partneriai, pagal pačių pasirinktą svingo kūrinį turi atlikti vieną savo kūrybos lindyhopo šokio rutiną, nenaudodami triukų, pakėlimų bei išmetimų. Pašokimai leidžiami, tačiau draudžiama pasinaudoti partneriu gravitacijai paneigti. Porai panaudojus neleistiną judesį, teisėjų komisijos pirmininkas gali panaikinti poros vertinimą.

Ne trumpiau 2 min ir ne ilgiau 4 min.

Dalyvių poros bus vertinamos pagal: techniškumą, muzikalumą, išradingumą, sceninį įvaizdį. Teisėjai savo nuožiūra poras įvertins vietomis, tačiau galutiniai rezultatai bus nustatyti naudojantis Relative Placement sistema

Startinį mokestį dalyviai sumoka per savaitę nuo registracijos patvirtinimo. Atsisakiusiems dalyvauti konkurse po registracijos patvirtinimo startinis mokestis negrąžinamas.

€20 užsiregistravus iki sausio 1 d. *
€20 užsiregistravus iki sausio 16 d. **
€20 užsiregistravusiems iki sausio 29 d.

Dalyvių registracija vyksta internetu iki sausio 29 d. Registracija gali būti uždaryta anksčiau, jei susirinktų maksimalus dalyvių skaičius.

* Dalyviai, užsiregistravę iki sausio 1 d., gaus iki 2 val. konsultacijos iš What a Jazz’ lindyhopo mokytojų.
** Dalyviai, užsiregistravę iki sausio 16 d., gaus iki 1 val. konsultacijos iš What a Jazz’ lindyhopo mokytojų.

Bus papildyta

Prizininkams įteikiami nugalėtojų diplomai, o visiems dalyviams – atminimo diplomai.
Šokėjų pasirodymų vaizdo įrašai bus paskelbti YouTube ir Facebook puslapių What a Jazz paskyrose.

TEISĖJAI

Informacija

Data: 2019-02-02
Laikas: 19:00 - 03:00

Vieta

Vieta: Tamsta
Adresas: Strazdelio g. 1
Vilnius, Lietuva
Interneto svetainė: http://tamstaclub.lt/