Renginiai kraunami
16
lapkričio

Lindy Hop Classic Couples 2019 – LHCC 2019

2019-11-16 @ 19:00 - 03:00
Strazdelio g. 1
Vilnius, Lietuva
  • Šis renginys jau įvyko.

APIE

Lindy Hop Classic Couples yra konkursas, kuriame šokėjų pora pagal savo išsirinktą svingo dainą pademonstruoja savo Lindy Hop’o rutiną/pasirodymą. Konkurso metu teisėjai vertina ir išrenka nugalėtojus, o susirinkę žiūrovai turi galimybę išrinkti savo favoritus – publikos simpatiją. Nugalėtojai laimi trofėjus, o publikos simpatijų pora laimi ir garbę pasirodyti dar kartą. Visų dalyvių pasirodymai yra filmuojami ir bus skelbiami bei reklamuojami What a Jazz šokių studijos Facebook, Instagram ir Youtube paskyrose.

Viso LHCC vakaro metu vyksta social šokiai su gyva The Schwings Band muzika bei DJ Lordu Arnu.

PRELIMINARUS TVARKARAŠTIS
19.00 Durys ir šokiai
21.15 Renginio pradžia
22.30 The Schwings Band
23.15 Apdovanojimai
00.00 The Schwings Band
03.00 Pabaiga
VIETA: Tamsta Club, A.Strazdelio g. 1, Vilnius
BILIETAI: €15 prie durų

STALIUKAI: Tamsta klubas priima svečių staliukų rezervacijas tik klubo balkone, kurių kiekis yra labai ribotas. I – V 10:00 – 19:00 telefonais: (8-5) 2124498, +370 611 56496, +370 698 36121 arba el. paštu: club@tamsta.com

THE SCHWINGS BAND

The Schwings Band yra Remio Rančio vedama grupė, besiorientuojanti į džiazo šokių muziką iš 1940-ųjų svingo eros. Prasidėjusi kaip gypsy ir braziliško džiazo trio, grupė išaugo į solidų svingo ansamblį, kuris ne vien groja standartus, bet ryškiausiai sužiba juos peraranžuodamas ir sukurdamas savo originalias kompozicijas. Ilgametis bendradarbiavimas su Vilniaus svingo šokėjais užaugino grupę ir pačią šokėjų bendruomenę, padėjo grupei išvystyti originalų ir autentišką skambesį bei nuoširdų bendravimą su publika. Plačiajai visuomenei The Schwings turbūt geriausiai žinomi kartu su žaviąja migloko, kurios atlikti “Is This Love” ir “Blame It On The Boogie” koveriai su grupe jau yra tapę legendiniais.

JŪSŲ LAUKIA 3 DIVIZIONAI

OPEN

OPEN divizionas yra skirtas visiems šokantiems iki 3 metų.

ADVANCED

ADVANCED divizionas yra skirtas visiems šokantiems:

3 metus arba daugiau;
laimėjusiems OPEN diviziono LHCC prizinę vietą anksčiau;
vedantiems svingo šokių pamokas.

ALL STAR

ALL STAR divizionas skirtas:

LHCC konkursų nugalėtojams;
tarptautiniams mokytojams;
kviestiniams svečiams.

TAISYKLĖS

Dalyviai, t.y. šokėjų pora, kurią sudaro 2 partneriai, pagal pačių pasirinktą svingo kūrinį turi atlikti vieną savo kūrybos lindyhopo šokio rutiną, nenaudodami triukų, pakėlimų bei išmetimų. Pašokimai leidžiami, tačiau draudžiama pasinaudoti partneriu gravitacijai paneigti. Porai panaudojus neleistiną judesį, teisėjų komisijos pirmininkas gali panaikinti poros vertinimą.

Ne trumpiau 2 min ir ne ilgiau 4 min.

Dalyvių poros bus vertinamos pagal: techniškumą, muzikalumą, išradingumą, sceninį įvaizdį. Teisėjai savo nuožiūra poras įvertins vietomis, tačiau galutiniai rezultatai bus nustatyti naudojantis Relative Placement sistema

Startinį mokestį dalyviai sumoka per savaitę nuo registracijos patvirtinimo. Atsisakiusiems dalyvauti konkurse po registracijos patvirtinimo startinis mokestis negrąžinamas.

€20 užsiregistravus į OPEN divizioną iki spalio 1 d. *
€20 užsiregistravus į ADVANCED divizioną iki spalio 1 d. **
€20 užsiregistravusiems iki lapkričio 11 d.

Dalyvių registracija vyksta internetu iki lapkričio 29 d. Registracija gali būti uždaryta anksčiau, jei susirinktų maksimalus dalyvių skaičius.

* Dalyviai, užsiregistravę į OPEN divizioną iki spalio 1 d., gaus iki 3 val. konsultacijos iš What a Jazz’ lindyhopo mokytojų.
** Dalyviai, užsiregistravę į ADVANCED divizioną iki spalio 1 d., gaus iki 1 val. konsultacijos iš What a Jazz’ lindyhopo mokytojų.

Bus papildyta

Prizininkams įteikiami nugalėtojų diplomai, o visiems dalyviams – atminimo diplomai.
Šokėjų pasirodymų vaizdo įrašai bus paskelbti YouTube ir Facebook puslapių What a Jazz paskyrose.

TEISĖJAI

TBA

Informacija

Data: 2019-11-16
Laikas: 19:00 - 03:00

Vieta

Vieta: Tamsta
Adresas: Strazdelio g. 1
Vilnius, Lietuva
Interneto svetainė: http://tamstaclub.lt/