Collegiate Shag seminarasSHAG THAT THING

Miklių kojų svingo šokis iš 1930-ųjų

SHAG THAT THING

Intensyvus Collegiate Shag, greito miklių kojų svingo šokio, seminaras naujokams ir pažengusiems balandžio 15–16 d.
KAS MOKO

Tarptautinį pripažinimą pelnę, ilgamečiai džiazo šokių ir muzikos mylėtojai bei puoselėtojai:

Eglė Nemickaitė ir Arnas Razgūnas

collegiate-shag-pamokos

KIEK KAINUOJA

Seminaro kaina yra €30 žmogui.
Viena pamoka (90min) kainuoja €20 žmogui, o šokantiems visas (4x90min) abiejų lygių pamokas seminaras kainuoja €50.

Mokėjimo informaciją atsiųsime patvirtinus registraciją.

Daugiau apie What a Jazz šokių studijas kainas ir mokėjimus.

KADA VYKSTA

Seminaras vyksta balandžio 15–16 d., savaitgalį:

ŠEŠTADIENĮ:
12:30-14:00 – Naujokai (CS BEG)
14:15-15:45 – Pažengę, jau šokę Collegiate Shag (CS INT)
SEKMADIENĮ:
12:30-14:00 – Naujokai (CS BEG)
14:15-15:45 – Pažengę, jau šokę Collegiate Shag (CS INT)

Ateiki į savo pamoką bent 15min anksčiau, kad persirengtum ir pasiruoštum (DUK).

Savaitgalio seminaras “SHAG THAT SHAG” yra skirtas ir naujokams, ir jau šokusiems Collegiate Shag – pamokos vyks dviems lygiams, tačiau norintys pasikartoti solidžius pagrindus, gali drąsiai jungtis ir į naujokų pamokas. Mokysimės technikos, ryšio ir ritmo pagrindų, kad šokti būtų patogu ir gera. Pažengusių pamokose taip pat mokysimės technikos ir ryšio, tačiau ieškosime ir saviraiškos bei ritminių variacijų.
XX a. Amerikos džiazo kontekste žodis Shag [šẽgas] reiškė tiesiog šokti. Collegiate Shag yra vienas pagrindinių porinių svingo šokių, atsiradęs JAV ir gyvavęs 1930–1950 m. Nuo kitų šokių su Shag vardu (St. Louis Shag, Carolina Shag, Heel Shag) visų pirma skyrėsi aukštai iškeltomis rankomis uždaroje pozicijoje, energingais spyriais ir miklių žingsnelių variacijomis, šokamas pagal greito tempo muziką. Skirtingi JAV regionai turėjo savo vietinus Shag šokius, Collegiate buvo skirtas apibūdinti ir šokio stilių, ir publiką, kuri jį šoko, dėl ko visa šio šokio istorija yra labai miglota.


YPATINGA VIETA

Kviečiame į naujus mūsų namus vienoje unikaliausių Vilniaus miesto vietų, Lukiškių kalėjime 2.0 – atsinaujinančiame muzikos, modernaus meno, dizaino ir kultūros generatoriuje.
whatajazz-lukiskes

PATYRĘ MOKYTOJAI

Tarptautinį pripažinimą pelnę, nuolat keliaujantys, ilgamečiai džiazo šokių ir muzikos mylėtojai bei puoselėtojai.
arnas-egle-shag-poland

TAVO DŽIAZAS

Pažadame, kad pasinersi į labai ypatingą šokių bendruomenę, su naujais draugais ir įspūdžiais, neįtikėtinais renginiais ir akimirkom – šok į džiazą!
whatajazz-lukiskes

Shag That ThingREGISTRACIJA

REGISTRACIJA

Įsitikinkite, kad vedate teisingą savo el. paštą ir užsiregistravus pasitikrinkite ne vien Inbox, bet ir Spam/Junk – užpildžius registracijos formą, turėtumėte gauti auto-pranešimą.

Jei registruojatės į Collegiate Shag pamokas ir turite porą:

  • nurodykite poros vardą pavardę komentaruose;
  • Jūsų partneris/-ė turi irgi būtinai užsiregistruoti;
  • sulaukite mūsų papildomo laiško su bendra informacija apie pamokas, mokėjimus ir bendrą tvarką – tai turėtume padaryti likus maždaug savaitei iki pamokų pradžios arba kelių dienų bėgyje po Jūsų registracijos.

Jei registruojatės į Collegiate Shag pamokas be partnerio/-ės:

  • paraginkite savo pažįstamą užsiregistruoti kartu;
  • sulaukite, kol surasime Jums porą – apie tai pranešime atskiru laišku arba skambučiu;
  • jei visgi taip nutiktų, kad negalėtume Jūsų priimti be poros, bet vistiek norite šokti – pagalvokite apie Solo Jazz pamokas.

Kilus klausimams rašykite mums welcome@whatajazz.lt

KAINOS IR MOKĖJIMAI

Pirmų nemokamų pamokų nėra. Už pamokas reikia susimokėti prieš ateinant į pirmą pamoką ir prieš kiekvieną naują mėnesį ar kursą – tai galite padaryti iš anksto mūsų svetainėje, banko pavedimu arba atėję anksčiau prieš pamoką banko kortele studijoje.

Specialių seminarų kainos nurodytos atskiruose seminarų arba renginių puslapiuose/registracijose ir gali nesutapti su reguliarių pamokų kainomis.

Daugiau apie kainas ir mokėjimų tvarką skaitykite čia.

ŠOKIO ROLĖ

Lindy Hop yra porinis šokis, kuriame viena(s) – “veda” (leader), o kita(s) – “seka” (follower). Kas kokią rolę pasirenka, nėra skirtumo – ir vesti, ir sekti gali vienodai tiek vyrai, tiek moterys. Pradedant lankyti pamokas reikia išsirinkti vieną rolę, kuria pagrinde šoksite visą laiką, nors bus ir pamokų, kai rolėmis keisimės.

PARTNERIAI/POROS

Pamokų metu keičiamės partneriais. Net jei atėjote su pora – visi šoka su visais.*
Partneriais keičiamės, nes džiazo šokiai yra socialiniai ir improvizaciniai, šokant su kitais sklandžiau vyksta mokymosi procesas. Taip pat, keičiantis partneriais poros išvengia konfliktų tarpusavyje.

Jei registruojatės be poros, automatiškai pakliūnate į laukiančiųjų sąrašą iki tol, kol rasime Jums porą arba kol Jūs susirasite porą. Jei visgi taip nutiktų, kad negalėtume Jūsų priimti be poros, bet vistiek norite šokti – pagalvokite apie Solo Jazz pamokas.

* Covid-19 apribojimų metu Jūs patys sprendžiate, ar keičiatės poromis pamokoje.

AVALYNĖ

Būtina, kad atėję į pamoką persiautumėte lauko avalynę. Taip pat ir atėję į social šokius, jeigu jie vyksta studijoje.

Patogi avalynė – laisvalaikio batai, kedai arba batai odiniu padu. Visuomet rekomenduojame avalynę slidesniu padu – ne per daug, bet kad nebūtų per didelės apkrovos keliams ir čiurnoms nuo visai neslystančių ar net limpančių batų.

Po pamokų visuomet galite pasiklausti mokytojų, ką jie dėvi šokiams ir ką rekomenduoja (pvz. Swingin’ Shoes).

APRANGA

Svarbu, kad būtų patogu ir drabužiai per daug nevaržytų, bet – šokių aikštelė nėra sporto salė (ypač vakarėlių metu), vienos pamokos būna intensyvesnės nei kitos ir “patogu” turėtų būti ir aplinkiniams, šalia kurių šoksite. Gera mintis turėti papildomus marškinėlius persirengti po pamokos ar ypač per vakarėlius.

PAMOKŲ METU

Į pamokas ateikite 10-15min anksčiau, kad ramiai susiruoštumėte – persirengtumėte, apšiltumėte, susipažintumėte, pabendrautumėte ir nusiteiktumėte geram laikui.
Per pamokas klausykite mokytojų instrukcijų ir turėdami klausimų visada klauskite. Neaiškinkite kitiems šokėjams, kaip jiems ką reikia daryti, palikite šį darbą mokytojams.
Po pamokos skirkite laiko atvėsti, tačiau laiku užleiskite vietą naujai ateinantiems.

COVID-19

Mūsų veikla yra labai jautri pandemijos ir karantino padariniams, tad prašome įsivertinti savo galimybes šokti ir būti artimai tarp kitų žmonių. Saugokite ne vien savo, bet ir kitų sveikatą.

Jūs patys sprendžiate, ar keičiatės poromis pamokoje – jei nesikeičiate, aiškus sprendimas turi išlikti visos pamokos metu.

Jei taip nutiktų, kad negalite dalyvauti pamokoje dėl Covid-19, praneškite apie tai mokytojams arba welcome@whatajazz.lt
Jei taip nutiktų, kad dėl Covid-19 ar panašių priežasčių šokių pamokos neįvyktų, jos nusikels į vėliau suderintą laiką.

TAISYKLĖS

Dalyvaudami What a Jazz organizuojamose pamokose ir renginiuose esate susipažinę ir sutinkate su mūsų taisyklėmis, sąlygomis bei saugios erdvės gairėmis.

SUSIPAŽINK SU DŽIAZO ŠOKIAIS

SUSIPAŽINK SU DŽIAZO ŠOKIAIS

Rekvizitai

VšĮ „Svingo rojus“
Įmonės kodas: 304570513
Prekybos g. 5-1, LT-35105, Panevėžys
IBAN: LT77 7044 0600 0816 8634