What a Jazz 2019 metų įsimintiausi įvykiai

What a Jazz 2019 metų įsimintiausi įvykiai

Karolis ir Gabija -> Sky Stompers

Sausio mėnesį Lindy Hop pamokas naujai grupei pradėjo vesti Karolis ir Gabija, kurie ilgą laiką buvo išvykę į London’ą ir šoko ten. Nuo pirmųjų pamokų Karolis ir Gabija vesdavosi savo grupę ir visus norinčius prisijungti vakarienės po pamokų, į visus social’us bei užbūrė savo mokinius Lindy Hop’u. 2019 metų vasarą KG subūrė Sky Stompers – super trupę, su kuriais mokėsi rutinų bei statė pasirodymus. Gal iš to, kas čia parašyta, viskas neskamba taip įspūdingai, tačiau dabartiniai Sky Stompers nariai yra vieni aktyviausių Lindy Hop bendruomenės narių.

LHCC X – All Star divizionas

Dešimtasis LHCC įvyko vasario mėn. Ir labai džiaugėmės turėdami ALL STAR divizioną. Tikimės, kad ir ateityje šis divizionas bus galimybė labiausiai patyrusiems šokėjams pasivaržyti ir parodyti savo galimybes.

Jazzy Bees

Solo Jazz 35+ grupė buvo tyli ir mažai matoma. Pamokos vyko, ir mums buvo smagu, kad į bendruomenę pritraukiame aktyvių vyresnių žmonių. Tačiau labiausia nustebino jų energija, kai grupė sudalyvavo 30SSDS 2019 konkurse. Po to nusifilmavo tą patį šokį mieste bei iki metų galo padarė dar 2 pasirodymus.

Steponas arklys 🐴 

30SSDS 2019 konkurso dieną gavome tokį laišką:

Pfuufff,
 

Sveiki mielieji. Jums rašo Steponas. Iki paskutinės minutės dvejojau ar dalyvauti, bet nusprendžiau atkulniuoti į jūsų renginį. Ilgai neužpildžiau registracijos formos, nes virusas pasklidęs po Vilnių buvo paėmęs ir mane. Taip, keturkojai ne išimtis 🙂 o ir sergant sukurpti laišką su kanopomis, patikėkit nelengva.
Aš jau sveikas ir tapnoju link what a jazz. Į vakarą jau būsiu pas jus. Man kilo vienas klausimas. Užveizėjau keletą divizionų ir pradėjo mano galva su karčiais purtytis. Aš turiu vieną galvą, bet keturias kojas, tai man iškilo egzistencinis klausimas: aš esu solo ar team? Pagal ką jūs skaičiuojat? 🤔
Vienintelis dalykas ką tikrai moku tai būti matomas ir kapoti ritmą su savo kanopėlėmis 🐎
Laukiu atsakymo,
Jūsų Stepukas 🐴

Nusprendėme, kad tegul registruojasi į TEAM divizioną, tačiau nežinojome, kas čia registruojasi ir kas per pasirodymas laukia visų. Dainą gavome ir tai buvo ženklas, kad gal kažkoks pasirodymas ir įvyks. Atėjo metas MC Martynui pakviesti Steponą Arklį į aikštelę, tačiau keletą sekundžių buvusi tyla jau kėlė nerimą. Ir tada išjojo Steponas Arklys, susirinko iš žiūrovų ovacijas ir laimėjo 30SSDS TEAM divizioną.

What a Teacher

What a Teacher yra seminaras skirtas Lindy Hop mokytojams, dirbantiems su lokaliom bendruomenėm ir norintiems mokytis iš WAJ branduolio – Arno, Eglės, Elzės ir Martyno. 2019 metais pirmą kartą organizavę tokį semianrą nežinojome ko tikėtis. Sulaukėme mokytojų iš viso pasaulio – nuo Ispanijos, Italijos iki Singapūro ar Pietų Korėjos. Džiaugiamės turėdami kuo dalintis ir įkvėpdami kitas bendruomenes tobulėti pasinaudojant mūsų patirtimi.

Lindy Hop KNOCK OUT 2019

Jau seniai troškome tokio Lindy Hop Strictly kovų formato. Pora prieš porą – kas laimi, eina į kitą etapą, kuris UŽ SAVAITĖS. Todėl kiekvienas etapas buvo vis įspūdingesnis. Finalą laimėjo Lukas ir Justa bei iki kito konkurso saugo pereinamąją taurę.

StoNykla X

Dešimtoji StoNykla vyko atsinaujinusioje Broniaus sodyboje bei pirmą kartą turėjome tiek užsieniečių (gal 10 :D). O bet tačiau tai buvo geras savaitgalis – buvo truputis saulės (gal šiais metais bus dar daugiau, ypač jeigu Saulė atvažiuos) ir buvo daug vietos kur šokti.

Martynas & Pamela

Šis video nurovė stogą Lindy Hop bendruomenei. DAUGIAU TOKIŲ!!!!!!!!!!

Alberto

Pirmą kartą mūsų istorijoje turėjome ilgalaikę rezidenciją, ir ją atliko Alberto. Jis vedė Lindy Hop, Solo Jazz pamokas ir treniravo trupę Sky Stompers. Ačiū jam, kad dalinosi savo žiniomis, aktyviai dalyvavo bendruomenėje ir treniravosi su Justa. Neačiū, kad dabar Justą išsivežė😄 Justa, jau laukiam grįžtančios.

Pamokos 1 kartą per savaitę

Šį sezoną vyksta 1 kartą per savaitę po 1 val. 20 min. Tai mums buvo didelis pokytis. Iki šiol pamokos vykdavo 2 kartu per savaitę po 1 val. Ar grįšime atgal prie pamokų 2 kartus per savaitę? Turbūt ne. Bent kol kas.

Balboa & Collegiate Shag & Solo & Boogie Woogie & Afro

Perėjus prie pamokų 1 kartą per savaitę atsirado vietos tiek mums, tiek jums nuveikti kažką papildomo, ne tik šokti Lindy Hop. Tai labai džiaugiames sugrįžusiomis Balboa ir Collegiate Shag reguliariomis pamokomis, augančiu skaičiumi šokančių Solo Jazz ir įsitvirtinusia Boogie Woogie grupe. Pirmą kartą galime pasiūlyti ir Afro dance pamokas. O Blues’o pamokų laukiame grįžtančių, vos tik tvarkaraštis tai leis.